istnets.com

درباره ما

istnets.com

ما istnets هستیم

istnets.com فعالیت خود را در سال 2019 در زمینه خدمات اینترنتی در کشور ترکیه شروع کرد. تیم ما متشکل شده از مهندسان نرم افزار و کامپیوتر که در بهترین دانشگاه های ترکیه و ایران تحصیل کرده اند. با توجه به افزایش جمعیت ایرانیان ساکن ترکیه و خارج از کشور و همچنین مهاجرت شرکت های ایرانی به خارج از کشور وجود یک شرکت معتبر در زمینه خدمات اینترنتی به شدت احساس میشد.

شرکت ما آماده ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور و ساکن ترکیه است. طیف وسیعی از خدمات در istnets.com از جمله طراحی وبسایت, دیجیتال مارکتینگ, زیرساخت VPN و آپی ایران ارائه میشود. ما مفتخر به ارائه ده ها پروژه موفق در زمینه های مختلف به ایرانیان خارج از کشور هستیم. 

داشتن وبسایت خوب از نون شب واجب تر!!

با پیشرفت و فراگیر شدن روز افزون اینترنت و تکنولوژی ضرورت داشتن وبسایت و درآمد آنلاین روز به روز بیشتر احساس میشود. متاسفانه با توجه به وضعیت اینترنت در ایران و فیلترینگ گسترده در ایران داشتن صفحه اینستاگرام ,تلگرام … کافی نیست. istnets.com  با داشتن برترین مهندسین نرم افزار آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

چرا istnets.com

شرکت ما در کشور ترکیه به صورت رسمی به ثبت رسیده است. دفتر مرکزی ما در منطقه LEVENT  در استانبول  قرار دارد.  با توجه به عدم دسترسی ایرانیان ساکن خارج از کشور به شرکت های فعال در حوضه وب در ایران  و عدم اعتماد  و سختی در ارتباط با این شرکت ها, قطعا بهترین گزینه برای شروع همکاری در حوضه وب یک شرکت ایرانی در خارج از کشور است.  

رویای تو ماموریت ما

ریش و قیچی دست شما!!

ما مفتخر به ارائه طیف وسیعی از خدمات وب به ایرانیان ساکن ترکیه و خارج از کشور هستیم. خدمات ما شامل پکیج های متفاوتی میباشد که با توجه به نیاز شما طراحی شده است…

اعتماد

قطعا مهمترین فاکتور برای شروع یک همکاری اعتماد طرفین هست. istnets.com با حضوری پررنگ در ترکیه و ثبت شرکت رسمی در این کشور, شریکی معتبر برای همکاری با شما هست.

ما عاشق کاوش هستیم

تیم ما با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی همواره در حال به روزرسانی خود با جدیدترین متدهای دنیا است

تعهد

ما همیشه تلاش در جلب رضایت مشتریان خود کرده ایم. تیم istnets.com همواره آماده شنیدن نظرات مشتریان خود هست.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی ما بدون وقفه درحال رسیدگی به درخواست مشتریان هست. از جمله مزایای همکاری با ما میشود به پشتیبانی یک ساله اشاره کرد  

با تیم ما آشنا شوید

چهره های اصلی پشت موفقیت ما

ما یک خانواده هستیم

Arash Shoaei

CEO

Caner Argun

CTO

با مشتریان ما آشنا شوید

نمونه وبسایت های ساخت ما

آیا می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید؟

بسپار به ما !!