istnets.com

مارکتینگ

آماده ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور

در مسیر داشتن یک کسب و کار موفق

اولین قدم داشتن مارکتینگ هدفمند هست

اگر شما صاحب کسب و کار در ترکیه و خارج از ایران هستید و میخواهید که بیزینس شما به نمایش دیگران گذاشته شود با ما در تماس باشید. یکی از بهترین روش ها برای افزایش فروش داشتن یک مارکتینگ پلن هست. istnets.com  با بیش از 5 سال سابقه حضور در بازار ترکیه و خارج از کشور با داشتن مجرب ترین مارکترها آماده ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور و ترکیه است

اینستاگرام

یکی از بهترین روش ها برای افزایش فروش شما انجام تبلیغات در اینستاگرام هست. با توجه به تعداد زیاد کاربران فارسی زبان این پلتفرم, تبلیغ هدفمند میتواند برندینگ و فروش شما رو افزایش دهد.

گوگل

معمولا زمانی که شما مطلبی را در گوگل سرچ میکنید بیشتر تمایل به باز کردن وبسایت های اول هستید. شما میتوانید با پراخت هزینه و انجام Google Ad وبسایت خود را جزو اولین وبسایت های گوگل قرار دهید.

یوتیوب

در سال های اخیر تعداد کاربران ایرانی یوتیوب افزایش پیدا کرده است. یکی از بهترین روش های برندینگ استفاده از یوتیوب هست. خیلی از کمپانی های بزرگ دنیا از یوتیوب برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسرها با داشتن مخاطب و بازدید زیاد بستر مناسبی را برای گسترش کسب و کار شما فراهم میکنند. شما میتوانید با تبلیغ در صفحات مجازی این اشخاص فروش خود را افزایش دهید.

تیک تاک

اکثر کاربران تیک تاک را جوانان تشکیل داده اند. این پلتفرم فرصت خوبی را برای افزایش فروش شما مخصوصا در بین جوانان ایجاد میکند.

کمپین تبلیغاتی چیست؟

یک کمپین تبلیغاتی  یک دوره عملی برنامه ریزی شده سیستماتیک است که هدف آن تبلیغ یک شرکت، هدف، شخص، ایده، محصول یا خدمات است. در صنعت تبلیغات، کمپین تبلیغاتی یک برنامه ارتباطی کوتاه مدت است که از رسانه های مختلف برای گروه خاصی از مردم به نمایش گذاشته میشود. این عمل شامل گروهی از پیام های تبلیغاتی است. آنها یک نقطه یا ایده مشترک دارند که در چندین رسانه قرار داده شده است. به عبارت دقیق تر، کمپین تبلیغاتی مجموعه ای از تبلیغات مستقل و مرتبط است که از طریق بسترهای رسانه ای مختلف پخش می شود

Market Research چیست؟

بازار جایی است که تبلیغات برای تحقق اهداف خود تلاش می کند و بنابراین درک تفاوت های بازار برای توسعه یک کمپین تبلیغاتی موفق ضروری است. هر بازاری الزامات خاص خود را دارد، چه بر اساس سن، چه منطقه ای یا جهانی. بنابراین، قبل از توسعه یک کمپین بازاریابی یا تبلیغات، معمولاً یک تحقیق جامع بازار توسط کارشناسان تحلیلی انجام می شود.

جلب توجه !!

یک کمپین تبلیغاتی تنها زمانی موفق خواهد بود که بتواند توجه کافی را به خود جلب کند. این بدان معنی است که سطوح بالای گرافیک و محتوا به بخشی ذاتی از فرآیند تبدیل می شود. اما از سوی دیگر، مینیمالیسم نیز کاملاً قادر به جلب توجه مخاطب است.

سولات متداول

دیجیتال مارکتینگ که به آن بازاریابی آنلاین نیز می گویند، به تمام بازاریابی که در بستر اینترنت انجام میگیرد گفته میشود. 

 1. اهداف خود را مشخص کنید.
 2. مخاطب هدف خود را شناسایی کنید.
 3. برای هر تبلیغ دیجیتال بودجه تعیین کنید.
 4. تعادل خوبی بین استراتژی های دیجیتال پولی و رایگان ایجاد کنید.
 5. محتوای جذاب ایجاد کنید
 6. انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی
 7. بر اساس تجزیه و تحلیلی که اندازه گیری می کنید، تکرار کنید

تبلیغات فیس بوک در پلتفرم های اجتماعی شرکت Meta مانند واتساپ و اینستاگرام انجام میگیرد. تبلیغات فیس بوک ابزاری مقرون به صرفه و کارآمد برای بازاریابی دیجیتال است که باعث افزایش سودآوری شرکت ها می شود.

دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا از طریق روش‌های مدرن به مخاطبان بزرگ‌تری دست پیدا کنید. علاوه بر این، اغلب مقرون به صرفه‌تر از تبلیغات سنتی است و به شما امکان می‌دهد موفقیت را به صورت روزانه اندازه‌گیری کنید و آن‌طور که مناسب می‌دانید پیش بروید.

 1. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)
 2. بازاریابی محتوا
 3. بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 4. پرداخت به ازای کلیک (PPC)
 5. تبلیغات بومی
 6. اتوماسیون بازاریابی
 7. بازاریابی ایمیلی
 8. روابط آنلاین

هزینه با توجه به کمپین تبلیغاتی شما متغییر است. همکاران ما در istnets.com آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

برای اطلاعات بیشتر و ملاقات حضوری در دفتر استانبول با ما در تماس باشید